זה קורה!

הי כולם, שמחים ונרגשים לבשר לכם שמה-25 לחודש האורבן הופך להיות לוקר רום - מה שאומר שהמנוי שלכם שווה הרבה הרבה יותר.  
  
אז מה בתכל'ס קורה?

מה-25 לחודש אתם תועברו להיות לקוחות של הלוקר רום. מה שאומר שתוכלו להתאמן בכל שלושת המתחמים של הלוקר רום - 7 חללי אימון עם מעל 30 שיעורים ביום!

 תנאי המנוי שלכם ישארו זהים עד סיום המנוי. אם תרצו, תוכלו לקבל הטבת פריסייל - מנוי החל מ 270 ש"ח לחודש! (התקשרו ללוקר רום למימוש).

ב-25 לחודש נסגור את הסניף באסתר המלכה למשך שבוע לטובת שיפוצים. במהלך השבוע הזה תהיה לכם הזדמנות לבוא להכיר אותנו, את המתחמים בטשרניחובסקי ופינסקר, לקחת צ׳יפ חדש ולהוריד את האפליקציה שלנו (אל דאגה, אנחנו נעדכן אתכם לגבי מה ואיך עושים זאת לקראת ה-25)

 

ולשאלת השאלות, מה הולך להיות באסתר המלכה?

את חלל הסטודיו נהפוך לחלל אינדורנס מטורף עם אופניי ספינינג, מכשירי חתירה ועוד עמדות כיפיות שיגרמו לכם לשרוף קלוריותובגדול

בחלל הגדול אנחנו נקיים סוג אימון חדש - שילוב של מסיבה ואימון פונקציונאלי (הפתעה)
מי שאהבו את הסטודיו הישן, אל דאגה! מהיום יש לרשותכם שני חללי סטודיו מדהימים וסטודיו לפילאטיס מכשירים! (ראו פירוט מטה) 
ואת שיעורי הריקוד נמשיך אצלנו בסטודיו בטשרניחובסקי

מי שלא מכיר את המתחמים של הלוקר רום:

מתחם טשרניחובסקי - שלושה חללים עם אימוני תחנות פונקציונאליים, אימון athletics (אימון פונקציונאלי מאוד קשוח), אימוני TRX כח או אינטרוולים, אימון איגרוף, אימון חיטוב ועיצוב, Burn (אימון סטודיו ששורף), אימון Barre

מתחם פינסקר - שני חללים. סטודיו ענק ומדהים ביופיו שבו מגוון שיעורי יוגה ויניאסה ואשטנגה ,פילאטיס מזרן מתקדמים ומתחילים וסטודיו משוכלל לפילאטיס מכשירים שכולל גם אימוני מכשירים ברמה מתקדמת מאוד. 

והכי חשוב - מנוי אחד לשלושה מתחמים​

ניתן לשדרג את המנוי למנוי PRE SALE 
לפרטים צרו איתנו קשר
 

הטלפון שלנו הוא 03-5092727
לאתר שלנו www.lockeroom.co.il

DOING IT RIGHT